Balatonfüredi KSE
facebook insta youtube

HÉT GÓLLAL GYŐZTÜNK!

Újra csak megfogyatkozva álltunk ki a meccsre. Sőt eggyel még nőtt is a nem bevethető alap játékosok száma, mert Varga Marci is lesérült. Ennek fényében még értékesebb a magabiztos győzelem, az egyre fogyatkozó csapatunk lelki ereje, küzdőképessége és akarata. Lassan Leonidász harcosainak a szerepébe kerülnek.

Stevan találatával mi kezdtük a gólok sorát, de háromnál utolértek minket a házigazdák, sőt a 6. percben már fordítani tudtak. No nem volt baj, 6:6-ig nem tudott egyik csapat sem elszakadni a másiktól. (10.p.) De már ekkor látszott, hogy a hazaiak nem rettennek meg a tabellán látszó különbségtől, Ők is nyerni akarnak. El is mentek kettővel, de tiszavirág életű volt az előnyük. Hármat dobtunk sorozatban és már nálunk volt az előny. A 20. percben vezettünk első alkalommal hárommal (9:12) Nem adták fel a budaiak. Folyamatosan zárkóztak, de a 29. percben már néggyel mentünk. Sajnos Kvastek góljára nem tudtunk válaszolni, így három találat előnnyel mentünk pihenőre.
A második félidőt villámrajttal kezdtük és hat perc elteltével már héttel vezettünk (15:22) Ez megfogta a hazaiakat. Nem adták fel, de nem tudtak faragni, max. csak időlegesen a különbségen. Voltak pillanatok, amikor nagyobbra nyílt az olló, de a végén maradt a hét gólos különbség.
Papírforma eredmény született, de mi tudjuk, hogy ennek a hátterében mekkora erőkifejtése van megfogyatkozott legénységünknek.

Budai Farkasok – BKSE 27:34 (13:16)
Budaörs, 200 néző; v.: Sándor, Szikszay
BKSE: ANDÓ – HORNYÁK 8/3, Németh 1, Szűcs 2, SRETENOVIC 8, Dénes, BÓKA 8. csere: Tóth(k), SZMETÁN 5, Brandt 2, Vajda, Ág, Határ. edző: György László
kiállítások: 8, ill. 4 perc
büntetők: 3/3, ill. 3/3